Nie kupuj Mistify byle gdzie!

Przestrzegamy przed zakupami Mistify i innych suplementów Synergy w “atrakcyjnych cenach” na portalach aukcyjnych (allegro, ebay itp), ogłoszeniowych (olx, sprzedajemy.pl, gumtree itp.) pokątnych sklepikach internetowych (np. vitalabo) itp.

Dlaczego?

Ponieważ produkty nabyte w takich miejscach mogą być przeterminowane, przechowywane lub transportowane w nieodpowiednich warunkach, a zdarza się nawet, że są rozhermetyzowane lub wręcz napoczęte. W trosce o klientów Synergy Worldwide zabrania dystrybutorom takiej formy sprzedaży!

Firma nie przyjmuje żadnych reklamacji i zwrotów, jeśli nabywca nie ma faktury przez nią wystawionej.

Fakturę taką można otrzymać jedynie wtedy, gdy zakupu dokonamy na stronie lub w inny sposób (np. zamawiając telefonicznie) od autoryzowanego dystrybutora Synergy. Tylko wówczas produkty przyjdą do nas bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce, a w przesyłce znajdziemy wszelkie dokumenty: Fakturę, WZ i formularz ewentualnego odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.

Czytaj również: W pakietach taniej!

1 myśl w temacie “Nie kupuj Mistify byle gdzie!

  1. Grzegorz Mirecki

    Kochani, chcę Was przy okazji przestrzec! Uwaga na taką stronę “synergypoland.pl”!
    Ona należy do kogoś, kto się podszywa pod dystrybutora Synergy! W kontakcie telefonicznym facet namawia na jakieś kapsułki zielone itp! Zadzwoniłem do Synergy Worldwide i okazuje się, że “synergypoland” i pan Cieślik (podobno właściciel tamtej strony) od dawna nie jest dystrybutorem tej firmy. Został z niej wyrzucony za działanie niezgodne z zasadami regulaminowymi! Uważajcie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz