Mistify w formie żelu

Firma Synergy wprowadziła na rynek polski żelowe suplementy diety z serii Synergy Gels. Jedną z oferowanych nowości jest żelowy Mistify. Suplement nie różni się składem ilościowym i jakościowym od produktu w postaci płynnej. Jest natomiast porcjowany.

Jedno opakowanie zawiera 30 saszetek produktu w żelu, o wadze netto 29,8 gramów każda. Saszetki te zawierają gotowe jednorazowe porcje suplementu, dzięki czemu dawkowanie jest bardzo ułatwione.

Składniki odżywcze zawarte w matrycy żelowej charakteryzują się wyższą biodostępnością i przyswajalnością. Ponadto suplementy w żelu są prostsze w stosowaniu i nie muszą być przechowywane w lodówce.

Produkt dostępny jedynie u autoryzowanych dystrybutorów (niedostępny w sklepach).

7 myśli w temacie “Mistify w formie żelu

  1. BoreckiM

    Bardzo fajny nektar! Naprawdę mocno skoncentrowany i odżywczy. Ja piję w uzupełnieniu doskonałego moim zdaniem Proargi-9+ tej samej firmy. Jeśli masz problemy z krążeniem, warto spróbować.

    Odpowiedz
  2. Kinga Smuchowska

    Wolę tradycyjny w butelkach. No i cenę ma niższa, zwłaszcza w wielopakach. Generalnie wydaje mi się, że to jest niedoceniony suplement Synergy. Niesłusznie! Skład i właściwości ma fantastyczne. Może się o tym przekonać każdy, kto poużywa dłużej niż dwa, trzy miesiące i najlepiej przynajmniej 60 ml na dobę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz