Mistify a odchudzanie

Składniki zawarte w Mistify zmniejszają łaknienie, przez co skutecznie zapobiegają napadom głodu. Odpowiedni zestaw jagód może usprawnić proces przemiany materii i poprawić samooczyszczanie organizmu z różnych toksyn. Unikalny skład soku z Acai powoduje wzrost energii oraz poprawia wydolność organizmu. Obniża uczucie zmęczenia po wysiłku fizycznym, przez co aktywność w walce z nadwagą staje się łatwiejsza do podjęcia i zniesienia.

Po Mistify warto sięgnąć z uwagi na skutki ostrej diety. Zawarte w nim jagody stanowią bogate źródło wielu substancji odżywczych, witamin i mikroelementów. W czasie diety odchudzającej organizm podatny jest na niedobory, mogące spowodować m.in. niedokrwistość (anemię). Dlatego konieczne jest stałe uzupełnianie pewnych składników odżywczych. Ewentualne błędy żywieniowe podczas odchudzania będą znacznie mniej dotkliwe w skutkach.

Sok Mistify poprawia również samopoczucie. Jagody regulują gospodarkę hormonalną, wpływają korzystnie na hormony odpowiedzialne za nastrój (np. dopamina, endorfiny, serotonina). W ten sposób Acai dość skutecznie ogranicza stres często towarzyszący odchudzaniu. Dobry nastrój z pewnością pomoże nam tez zrezygnować ze słodyczy i zachęci do podjęcia koniecznego wysiłku fizycznego.

Soki z jagodą Acai nie są oczywiście w stanie samodzielnie zastąpić dobrze zbilansowanej diety, jednak w istotny sposób przyspieszają i ułatwiają proces odchudzania, przy okazji poprawiając ogólny stan zdrowia a także wygląd skóry, włosów i paznokci. Osoby na diecie mogą bez obaw pić nasz suplement, gdyż mają one bardzo niski indeks glikemiczny i są niskokaloryczne.

9 myśli w temacie “Mistify a odchudzanie

 1. Gosia455

  Działanie odchudzające jest być może dyskusyjne ale właściwości antyoksydacyjne są bezsporne. Poza tym Mistify poprawia przyswajalność magnezu. Bardzo dobry suplement.

  Odpowiedz
 2. Grażyna Kawalec

  Sok mistify jest rewelacyjny, ja podaję go codziennie mojej dorastającej córce i dzięki temu już nie choruje, a wcześniej ciągle łapała jakieś przeziębienia i biegunki. Polecam cały zestaw V3

  Odpowiedz
 3. karolina 31

  dobra sprawa, zwłaszcza w połączeniu z chlorofilem i argininą tej samej firmy (tzn. phytolife i proargi 9 plus).

  Odpowiedz
 4. alinka

  naprawde wspomaga odchudznie ale trzeba pic minimalnie 60 ml dziennie i jednak troszke sie ruszac. pzdr.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz