Czym jest Mistify?

 

Mistify to naturalny, wieloskładnikowy, płynny suplement diety firmy Synergy WorldWide. Jest źródłem wielu substancji odżywczych. Bogaty jest w składniki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, które w połączeniu z pozostałymi elementami, mają za zadanie dostarczyć organizmowi skoncentrowaną energię i wszystkie niezbędne substancje.

Mistify pomaga stworzyć każdej komórce odpowiednie warunki do pracy i regeneracji, a także poprawia właściwy kontakt pomiędzy poszczególnymi komórkami. Nadzwyczajne i unikalne właściwości napoju pochodzą przede wszystkim od brazylijskiej jagody Açaí – jednego z głównych składników Mistify.

Nie do przecenienia są jednak również inne ekstrakty superowocowe wchodzące w skład tego suplementu diety. Niosą one ze sobą całe bogactwo licznych składników odżywczych, witamin i mikroelementów niezbędnych dla zachowania zdrowia. Wszystko to w korzystnej, zwłaszcza w pakietach kilku sztuk, cenie.

Przejrzyj też:
Skład
Etykieta
Antocyjany i bioflawonoidy w Mistify
Nie kupuj Mistify byle gdzie!

 

27 myśli w temacie “Czym jest Mistify?

 1. Anton61

  Moim zdaniem lepiej jest kupić na miesiąc zestaw proargi9 + 2 mistify niż same 2 proargi9. Na mnie lepiej działa, jak rano piję 50 ml mistify i wieczorem przed snem saszetkę proargi9 w pół szklanki wody, niż jak brałem 2 razy na dobę proargi. Lepiej się czuję no i śpię super.
  cena na miesiąc wychodzi trochę wyższa w takiej kombinacji ale warto.

  Odpowiedz
 2. Bartłomiej Skwirzycki

  bardzo dobry suplement ale na efekty trzeba czekać, czasem nawet kilka miesięcy, więc dla cierpliwych. jeśli chodzi o sklep mistify tzn. zakup, to na tej stronie, na górze po lewej wystarczy podać telefon.

  Odpowiedz
 3. Maria Warowska

  Ja właśnie tak używam – razem z Phytolife. Kompletnie pozbyłam się wzdęć!! Poza tym nie mogę jeść zielonych warzyw surowych, bo mam wtedy kłopot z żołądkiem itp. Dlatego piję zielony chlorofil.

  Odpowiedz
 4. Renata Nowacka

  Dobry sok, ale dziewczyny… samo picie skoków to za mało, wszystkie dobrze o tym zresztą wiecie 😉 Trzeba choć troszkę ruchu no i żarcie ograniczyć, żeby kilosy poleciały. Natomiast dla profilaktyki można sobie tylko soki pić.

  Odpowiedz
 5. mistify na allegro

  Uwaga na Mistify na allegro!
  Często sprzedają przeterminowane, napoczęte albo wręcz podrabiane (stąd "atrakcyjne" ceny)! Najlepiej kupować u autoryzowanych dystrybutorów synergy, np. na synergyclub.pl

  Odpowiedz
 6. Hanna Kraszewska

  Bardzo dobry sok poprawiający ogólne samopoczucie. Ważne, że poza osławionymi Acai zawiera wiele innych, nie mniej cennych wyciągów z owoców i nie tylko (np. zielona herbata). Piję od kilku miesięcy na czczo i jestem zadowolona. Zmniejsza łaknienie, wzdęcia i to o wile lepiej niż różne "jogurty". Poza tym czuje sie po nim ogólnie lepiej. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 7. eunika

  będziesz zadowolona, tylko nie żałuj sobie za bardzo, pij po 60 ml raz albo dwa razy dziennie. pozdrawiam.

  Odpowiedz
 8. Eurydyke

  Kupiłam Mistify bo ma niezłą opinie. Piję od kilku dni, więc na razie niewiele mogę napisać. Na 100% działa przeciw wzdęciowo i przeciw zaparciowo. Napisze jeszcze coś więcej za miesiąc. Papa.

  Odpowiedz
 9. dfk

  dobry tylko dośc drogi, chociaż teraz wychodzi po ok 120 za butelkę z przesyłką a to już cena do zniesienia. kiedys był duzo drozszy.

  Odpowiedz
 10. aga

  bardzo dobry i wartościowy sok. ma dobrą opinię i ja to potwierdzam. uważam, że to 50% acai jest warte wiecej niź "pure 100%" we wszystkich bardzo wodnistych soczkach które piłam. pozdrawiam

  Odpowiedz
 11. Alicja

  Moja opinia?
  To najlepszy sok z Acai jaki dotąd piłam. Bez dwóch zdań! Nie dość, że nie sciemniane 50% zawartości Acai, to jeszcze do tego liofilizowane a nie pasteryzowane albo suszone. Liofilizacja nie niszczy cennych składników Acai i innych jagód. To jest metoda stosowana np. przy wytwarzaniu pełnowartościowego pożywienia dla kosmonautów.
  Sok bardzo poprawia samopoczucie, likwiduje wzdecia, przyspiesza trawienie i ułatwia chudnięcie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz